dr n. med. Łukasz Kmieciak

dr n. med. Łukasz Kmieciak

Bóle stawów

"Wszys­tko, co ludzkość
do­tychczas uczy­niła
i wy­myśliła, wzięło
się z dążenia człowieka
do zas­po­koje­nia swych
najgłębszych pot­rzeb
i uśmie­rze­nia bólu"

Albert Einstein

Bóle stawów

Proste czynności dnia codziennego jak chodzenie, praca czy nawet podnoszenie się z łóżka, mogą stać się niezwykle bolesne lub po prostu utrudnione. Przyczyn bólu stawów i mięśni może być wiele – najczęstsze to przeciążenia i urazy.

Rodzaje bólu stawów i objawy

Ból stawów pojawia się najczęściej w kolanach, barkach, nadgarstkach, biodrach, łokciach, stopach, kostkach i w okolicach kręgosłupa. Może wystąpić nawet przy minimalnym wysiłku fizycznym. Zazwyczaj ból znika samoistnie po kilku dniach, lecz jeśli trwa nadal to może być objawem zwyrodnienia lub choroby np. reumatoidalne zapalenie stawów.

Dolegliwości związane ze stawami to nie tylko sam ból stawu, ale także otaczających go tkanek – mięśni, ścięgien, więzadeł. Towarzyszyć może usztywnienie, a nawet unieruchomienie stawu.

Jak możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych planów leczenia, aby skutecznie pokonać ból. Rozumiemy, że właściwa interwencja zaczyna się od dokładnego badania i diagnozy.

Kiedy już ustalimy źródło i istotę bólu, oferujemy szeroki zakres interwencji w celu jego uśmierzenia:

  • farmakoterapię,
  • blokady nerwów,
  • kriolezję,
  • akupunkturę,
  • elektroakupunkturę,
  • TENS.

Umów wizytę

tel. 48 696 838 808

Opinie pacjentów

wszystkie opinie dodaj opinię

Po operacji kręgosłupa cierpię na bóle spowodowane porażeniem nerwu. Pan Doktor dał mi nadzieję na opanowanie tej dolegliwości. Czeka mnie leczenie, lecz już po pierwszej wizycie patrzę w przyszłość z nadzieją. Doktor zmienił mi lek - jako jedyny lekarz, choć przeszłam przez wiele gabinetów. Czuje się "zaopiekowana", Doktor jest prawdziwym profesjonalistą a do tego przesymapatycznym Człowiekiem. Dziękuję i polecam.

Krystyna

Krystyna

Dr Kmieciak to znakomity specjalista, a do tego niezwykle miły i ciepły człowiek. Już pierwsza wizyta u Pana doktora wyglądała inaczej w porównaniu do wizyt w poprzednich gabinetach lekarskich, które odwiedziłam, a było ich naprawdę wiele. Przede wszystkim Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad, dokładne badanie, a co najważniejsze zaproponował leczenie, to dla mnie naprawdę istotne (żaden ze specjalistów u których wcześniej szukałam pomocy nie zaproponował leczenia). Poczułam, że pierwszy raz moje dolegliwości zostały potraktowane poważnie. Z każdym zabiegiem widać poprawę. Jestem Panu doktorowi ogromnie wdzięczna.

Marta W.

Marta W.

Aktualności

wszystkie aktualności

14-31 października gabinet będzie nieczynny

W dniach 14-31 października gabinet będzie nieczynny.


więcej
<a href=TVN 36,6 - ból głowy i migrena" class="img-responsive">

TVN 36,6 - ból głowy i migrena

Skąd bierze się migrena? Jak odróżnić zwykły ból głowy od migreny? Odpowiedzi w programie Pani Ewy Drzyzgi 36,6.

A co zrobić w sytuacji kiedy „nic” nie pomaga? - o chirurgicznym leczeniu migreny opowie dr Michał Charytonowicz .

 

więcej
<a href=Co na ból w ciąży?" class="img-responsive">

Co na ból w ciąży?

Jaki lek na ból można bezpiecznie zastosować w czasie ciąży? Przeczytaj

więcej
<a href=Jaką historię skrywa akupunktura?" class="img-responsive">

Jaką historię skrywa akupunktura?

Jaką historię skrywa akupunktura? O różnicach w stosowaniu tej metody w Europie, a w Azji Wschodniej, opowiada dr n. med. Łukasz Kmieciak w rozmowie dla Gazety Lekarskiej.

więcej