dr n. med. Łukasz Kmieciak

dr n. med. Łukasz Kmieciak

Opinie

Po operacji kręgosłupa cierpię na bóle spowodowane porażeniem nerwu. Pan Doktor dał mi nadzieję na opanowanie tej dolegliwości. Czeka mnie leczenie, lecz już po pierwszej wizycie patrzę w przyszłość z nadzieją. Doktor zmienił mi lek - jako jedyny lekarz, choć przeszłam przez wiele gabinetów. Czuje się "zaopiekowana", Doktor jest prawdziwym profesjonalistą a do tego przesymapatycznym Człowiekiem. Dziękuję i polecam.

Krystyna

Krystyna

Dr Kmieciak to znakomity specjalista, a do tego niezwykle miły i ciepły człowiek. Już pierwsza wizyta u Pana doktora wyglądała inaczej w porównaniu do wizyt w poprzednich gabinetach lekarskich, które odwiedziłam, a było ich naprawdę wiele. Przede wszystkim Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad, dokładne badanie, a co najważniejsze zaproponował leczenie, to dla mnie naprawdę istotne (żaden ze specjalistów u których wcześniej szukałam pomocy nie zaproponował leczenia). Poczułam, że pierwszy raz moje dolegliwości zostały potraktowane poważnie. Z każdym zabiegiem widać poprawę. Jestem Panu doktorowi ogromnie wdzięczna.

Marta W.

Marta W.

 "Bardzo dobry" to mało powiedziane. Trafiłam do doktora Kmieciaka z zawrotami głowy, które wg innych lekarzy nie miały przyczyn neurologicznych, laryngologicznych, okulistycznych ani kardiologicznych (u tylu ich szukałam). Nie trudno więc zgadnąć, że lek przepisywany na nieznaną przyczynę nie działał. Do czego zmierzam? - Otóż dr Kmieciak po mega-szczegółowym wywiadzie przyczynę ustalił i myślę, że bardzo trafnie, bo po kilku zabiegach akupunktury zawroty ustały. Na razie na prawie dwa miesiące, ale mam nadzieję, że i na dłużej. Niesamowita wiedza, dociekliwość, skuteczność. Uprzejmość i zaangażowanie to kolejne zalety. Zdecydowanie polecam. Panie Doktorze, dziękuję.

ann.ka

ann.ka

Jestem pacjentką dr Kmieciaka od 2010 roku. Cierpię na potworne bóle głowy (neuralgia nerwów potylicznych). Dr Kmieciak jako jedyny okazał się lekarzem, który potraktował mnie b. poważnie oraz moje schorzenie. Zaczęłam uczęszczać do Pana dr na akupunkturę w ciąży ( ok 5 miesiąc) z powodów bólów głowy nie mogłam zażywać leków będąc w ciąży. Mogę śmiało powiedzieć, że dr Kmieciak uratował mi życie ponieważ nikt nie chciał podjąć się leczenia ciężarnej z takimi dolegliwościami. Dr również leczył mnie blokadami pod kontrolą USG, kriolezją oraz termolezją. Jest człowiekiem bardzo pomocnym i prawdziwym lekarzem z powołania:). Obecnie jestem po 2 operacjach głowy jednej w Lublinie ( wspaniała ekipa lekarska na Jaczewskiego 8 na Neurochirurgii oraz w Rykach - równie miła ekipa zajmująca się chorymi). Dzięki Panu Dr byłam w stanie przetrwać najgorsze chwile bólu kiedy każdy odsyłał mnie do drzwi wyjściowych. Serdecznie Panu dziękuję i życzę dalszych osiągnięć w dziedzinie naukowej i mnóstwo zadowolonych pacjentów (takich jak ja:).

 

 

Pacjentka Aneta z Łasku

Pacjentka Aneta z Łasku

Świetny fachowiec! Uważnie słucha, stawia trafną diagnozę i pomaga. Mnie wyleczył z długotrwałego, obezwładniającego bólu głowy i bezsenności. Jestem bardzo wdzięczna za powrót do normalności w moim życiu.

Ernst

Ernst

Pierwsza wizyta z moją 91-letnią mamą [problemy z prawym stawem biodrowym i odcinkiem lędzwiowym kręgosłupa]. Bardzo miłe , rzeczowe , rzetelne podejście do pacjenta. Po zastosowaniu blokady znaczna ulga w bólu. Mama z nadzieją i dużym zaufaniem do Pana Doktora czeka na dalszy tok leczenia.

Adam

Adam

Wszystko przebiega bardzo sprawnie. Od chwili daty ustalenia wizyty aż do samej konsultacji. Pełen profesjonalizm. Rzeczowo i merytorycznie. Polecam

Leokadia

Leokadia

Mój syn trafił do dr Kmieciaka z powodu przewlekłego bólu głowy. Bóle pojawiały się codziennie, a tabletki przestawały pomagać. Akupunktura była ostatnią deską ratunku, po licznych wizytach u lekarzy i pobytach w szpitalach. Już po pierwszym zabiegu syn odczuł zmniejszenie bólu, a po czwartym bóle zniknęły. W sumie odbyło się osiem wizyt, a ból nie pojawił się od ponad dwóch tygodni. Serdecznie polecam doktora Kmieciaka nie jako ostatnią deskę ratunku, ale zdecydowanie pierwszą.

a.asz

a.asz

Mam 66 lat, doznałem porażenia nerwu trójdzielnego tzw. V. Byłem załamany, leki przeciwpadaczkowe i przeciwbólowe nie pomagały. Specjaliści neurolodzy i neurochirurdzy nie byli w stanie mi pomóc. Dopiero wizyta, leczenie i blokada nerwu usznego spowodowały, że dziś cieszę się z życia i nie mam już myśli samobójczych. Jest to lekarz który, oprócz leczenia potrafi zadzwonić do domu pacjenta i spytać o stan zdrowia. Polecam wszystkim.

Andrzej

 Andrzej

Trafiłem do dr Kmieciaka z bólami głowy, które przez kilka miesięcy nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Każdego dnia, żeby wstać z łózka musiałem wziąć kilka tabletek przeciwbólowych, które po pewnym czasie przestały już na mnie działać. Byłem u kilku lekarzy, którzy zapisywali mnie na rehabilitację i masaże, jednak to nie pomagało, a wręcz pogarszało problem. Na pierwszej wizycie doktor zdiagnozował problem z nerwami potylicznymi, rzetelnie o tym opowiedział i zalecił zastosowanie blokad. Następnego dnia pierwszy raz od kilku miesięcy wstałem bez problemu z łóżka, wróciła chęć do życia. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

Maciej Wodziński

Maciej Wodziński

Po operacji kręgosłupa cierpię na bóle spowodowane porażeniem nerwu. Pan Doktor dał mi nadzieję na opanowanie tej dolegliwości. Czeka mnie leczenie, lecz już po pierwszej wizycie patrzę w przyszłość z nadzieją. Doktor zmienił mi lek - jako jedyny lekarz, choć przeszłam przez wiele gabinetów. Czuje się "zaopiekowana", Doktor jest prawdziwym profesjonalistą a do tego przesymapatycznym Człowiekiem. Dziękuję i polecam.

Krystyna

Krystyna

Rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Poświęci tyle czasu ile trzeba z gabinetu wyjdzie się poinformowanym. Polecam. Arek

Arkadiusz

Arkadiusz

Umów wizytę

tel. 48 696 838 808

Aktualności

wszystkie aktualności

Klasterowy ból głowy - ból głowy samobójców.

Jak odróżnić klasterowy ból głowy od migreny? Co to jest klasterowy ból głowy? Dlaczego nazywany jest bólem głowy samobójców? Jak pomóc choremu z napadami klasterowego bólu głowy?

więcej
<a href=TVN 36,6 - ból głowy i migrena" class="img-responsive">

TVN 36,6 - ból głowy i migrena

Skąd bierze się migrena? Jak odróżnić zwykły ból głowy od migreny? Odpowiedzi w programie Pani Ewy Drzyzgi 36,6.

A co zrobić w sytuacji kiedy „nic” nie pomaga? - o chirurgicznym leczeniu migreny opowie dr Michał Charytonowicz .

 

więcej
<a href=Co na ból w ciąży?" class="img-responsive">

Co na ból w ciąży?

Jaki lek na ból można bezpiecznie zastosować w czasie ciąży? Przeczytaj

więcej