Skontaktuj się z nami

Centrum Leczenia Bólu

ul. Gruszowa 1
91 - 363 Łódź

tel. 696 838 808

telefon czynny jest:

  • w poniedziałki od 11:00 do 19:00
  • we wtorki od 8:00 do 16:00
  • we środy od 8:00 do 16:00
  • w czwartki od 11:00 do 19:00
  • w piątki od 8:00 do 16:00

dojazd tramwajami: 11, 19, 45 przystanek Zgierska - Pasieczna lub Zgierska - Świtezianki

dojazd autobusami: 89
 
UWAGA: przyjazd do gabinetu samochodem osobowym możliwy jest wyłącznie od strony osiedla - Centrum zlokalizowane jest na końcu ul. Gruszowej - jadąc samochodem jest to ostatnia posesja przed torami tramwajowymi po lewej stronie.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dr Łukasz Kmieciak Centrum Leczenia Bólu, ul. Gruszowa 1 Łódź Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres clb@tlen.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.

Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia Pani/Pana zapytania i udzielenia odpowiedzi.